НВП "Промтехконструкція" працює на ринку України з 1995 року. Головна  спеціалізація - ланцюги привідні роликові, тягові, транспортерні та ланки до них .
Обладнання для виробництва ланцюгів приводних роликових та транспортерних Існуюча виробнича база підприємства  забезпечує найбільш повний виробничий цикл, який включає  все необхідне обладнання для випуску приводних ланцюгів  :
  • заготівельне - точний прокатний стан прокату металевої штаби для виготовлення втулок і роликів ланцюгів;
  • автоматизоване високопродуктивне обладнання для виготовлення частин ланцюгів - пластин, валиків, втулок, роликів;
  • спеціальне обладнання для  обробки деталей перед наступним складанням ;
  • складальні (роторні) лінії повузлового  остаточного складання.
На підприємстві опановано випуск нової серії ланцюгів зі значними конструктивними та технологічними поліпшеннями, зробленими на основі вивченного досвіду експлуатації  в реальних умовах. ланцюги цієї  серії  є  покращенним аналогом існуючих видів стандартних ланцюгів і рекомендуються для використання в промисловому обладнанні, сільському господарстві та інших галузях .
Постійно проводяться  роботи з розширення виготовляємої продукції - стандартних і спеціальних ланцюгів на базі приводних роликових та транспортерних роликових довголанкових ланцюгів відповідно з технічних умов Замовника.
Обладнання для обробки ланцюгів приводних роликових та транспортерних перед складанням
Обладнання для складання ланцюгів приводних роликових та транспортерних
На підприємстві впровадженно комплексний контроль якості продукції в аккредитованній лабораторії (аттестат аккредитації № РА 0016/2001, виданий Держстандартом України 18.05.2001 г.). ланцюги випробують  на міцність  ( руйнівне зусилля ), надійність (стенд динамічних іспитів), міцність з'єднання частин, відповідність геометричним розмірам (універсальний і спеціалізований контрольно-вимірювальній інструмент). На продукцію нашого підприємства надається гарантія, а також допомога  в обслуговуванні і експлуатації . (
 
Випробування ланцюгів приводних роликових та транспортерних на міцність
Випробування ланцюгів приводних роликових та транспортерних на надійність
Випробування ланцюгів приводних роликових та транспортерних на відповідність геометричним розмірам